KURUMSAL

1990 Yılından bu güne girdiği her sektörde adını üst sıralara yazdırmış olan Kılıçaslan Şirketler Grubu, gerek yaptığı yatırımlarla gerek müşterilerine sağladığı çözüm ortaklığı ile kendini ispatlamıştır.

Teknoloji sürekliliğini takip altına alarak en iyi standartlarda hizmet sunma içgüdüsünden bir gün bile ödün vermeyen Kılıçaslan Şirketler Grubu, rakiplerinden daima bir adım önde olmanın gururu ile yoluna devam etmektedir.

Kılıçaslan Şirketler Grubu olarak hizmet verdiği sektörlerde; Market, Gıda, Üretim, Ambalaj, Paketleme, Toptancılık, Pazarlama, Klişe, Grafik ve İnşaat olarak kaliteyi en iyi şekilde sunup sorunsuz bir hizmet ağı kurmuştur.

Yorulmadan ilerleyen, müşteri memnuniyetini her zaman ilke edinen dinamik kimliği ile birçok yeni projelere imzasını atmaya devam eden Kılıçaslan Şirketler Grubu sizlerle işbirliği içerisinde çalışmalarına hız katıyor.

2017 Yılı itibari ile “Kılıçaslan Şirketler Grubu” bünyesine geçen Batu Klişe, hizmetlerine “Poli Klişe” markası ile ürün kalitesini en üst düzeye çıkartıp kadrosuna kattığı deneyimli çalışanlarıyla en iyi ve hızlı hizmeti vermeyi amaç edinmiştir.

İlerleyen teknolojinin takibini bırakmayan Poli Klişe makine parkurunu genişleterek daha kaliteli bir hizmet için adımlar atmıştır.

Poli Klişe Olarak;
Sektörde yerimizi alıyor ve yüksek çözünürlükte dijital ve analog klişeler üreterek müşteri memnuniyetini önceliğimiz kabul ediyoruz.

Deneyimli grafik ve teknik kadromuz ile maksimum verimliliği sağlayarak, ihtiyaç duyduğunuz kalınlık ve ölçülerde klişe imalatı yaparak en iyi hizmet doğrultusunda ilerliyoruz.

Amacımız;
Müşterilerimizin beklentilerinin fazlasına hitap eden bir hizmet anlayışını benimsemektir.

Hizmetlerimiz;
• Grafik Tasarım
• Dijital Prova Sistemi
• Renk Ayrımı
• Klişe Montajı
• Çinko Klişe Üretimi
• Flexible Ambalaj Klişesi Üretimi

Lütfen Bizimle İrtibata Geçiniz;
home Fatih Mh. 1203 Sk. No.15 Gaziemir – İzmir
phone +90 232 448 4 448
fax +90 232 264 8 437
email bilgi@poliklise.com